Naše kvalita

Specialisté na foto puzzle

Předpokládejme, že hledáte jedinečný dárek pro kamaráda, člena rodiny nebo blízkého člověka. Určitě najdete nějaké vhodné puzzle z obchodu, ale ne puzzle z vaší fotky. Existuje několik puzzle nabízených on-line, většinou vyrobeny metodou tepelného přenosu výtisku na předem vyseknuté bílé puzzle, kde jsou všechny kusy stejného tvaru a jsou přenášeny na tenký nestabilní karton. Ve Venus Puzzle jsme hrdí na to, že můžeme představit pravé foto puzzle ve vysoké kvalitě za konkurenční ceny a při rychlém dodání zákazníkům.

Jak se tyto jedinečné puzzle vyrábějí?

1. Jakmile jsou vaše fotografie správně oříznuté a upravené pro konečné rozměry obrázku puzzle (nikdy jejich nenatahujeme), tiskneme vaše fotografie na profesionální fotografický papír. Tisk je pokryt pololesklým povrchem.

2. Výtisk je lepený na kvalitní modrou lepenku Puzzle Eska, dovezenou z Holandska. Tloušťka kartonu je 2 mm, což je velmi stabilní podklad. Tuto lepenku používají všichni velký výrobci puzzle (Ravensburger, Educa apod.) pro svou výjimečnou kvalitu a sílu.

3. Puzzle jsou následně vyseknuté pomocí výsekových forem vyrobených pomocí laseru. Různé tvary do sebe zapadají dokonale, protože formy mají přesný řez. Každý obrázek je velikosti puzzle, s mírně zaoblenými rohy.

4. Dílky jsou odděleny od sebe, umístěné v plastovém sáčku se zipem a pak zabalené v kvalitní dvoudílné krabici. Krabice je potisknuta, s obrázkem na víku. Tato stabilní krabice je zabalena do smršťovací fólie z PVC. Nyní je produkt přesně jako puzzle, které se prodává v hračkářství, nebo knihkupectví.

Detailní fotografie puzzle a popis lze nalézt v příslušné kategorii produktů. Je to jednoduché - vyberte si velikost, nahrajte fotografii a vyplňte objednávkový formulář.

Proč si vybrat nás?

Dokonalý řez

Náš dvoudílný obal s potištěným víkem patří automaticky ke každému objednanému puzzle. Krabice je vyrobena z kartonu se stabilní ale lehké lepenky, takže ji umíme přizpůsobit různým velikostem puzzle. Obrázek je na víku i na stranách krabice, celkový vzhled je k nerozeznání od puzzle z obchodu.

Nádherné balení

Naše formy byly navrženy pro vaše očekávání. Velikost každého dílka je sice podobná, avšak každý kus má jedinečný tvar. Speciální nože nejen stříhají, ale i mírně ohnou hrany, což umožňuje jednoduchou montáž.

Ostré barvy

Než vyrobíme vaše puzzle, musíme se ujistit, že je ve vhodné kvalitě. Vysokou kvalitu tisku a syté barvy zajistí tiskárny s vysokým rozlišením tisku a tiskovými řadiči EFI Fiery. Rozlišení 1200 DPI je dostatečnou zárukou ostrého výstupu. Obraz puzzle má plné barvy a kontrast. Navíc, výtisk má pololesklou úpravu povrchu, takže je vodě odolný.

Výroba ztraceného dílka zdarma

Už jste skoro poskládali celé puzzle a zjistíte, že vám chybí jeden nebo dva dílky? Žádný problém. Bez ohledu na to, zda byl dílek ztracen během výroby, nebo při sestavování obrázku puzzle, víme ho reprodukovat a poslat vám ho zdarma. Nebudete muset skládat znovu!