Objednávání

Jak mohu objednat?

Vyberte si velikost puzzle. Můžete si vybrat puzzle 12 až 2000 kusů. Vyberte fotku na puzzle z vašeho PC. Velikost souboru fotografie musí být minimálně 500 Kb. Vaše fotografie budou převedeny do naší databáze. To může chvíli trvat, v závislosti na dané velikosti souboru. Vyplňte objednávkový formulář pozorně a vyberte způsob platby - kreditní / debetní karty nebo PayPal účet.

Jak mohu zkontrolovat stav mé objednávky?

Po vytvoření objednávky obdržíte potvrzovací e-mail s ID Vaší objednávky, přihlašovacími údaji, údaji o platbě a informací o přepravě. Na hlavní stránce, přejděte na "Stav objednávky" a dostanete se k aktuálním informacím o stavu Vaší objednávky.

Jaká je dodací lhůta a mohu objednat expresně?

Standardní dodací lhůta pro zákazníky v ČR je 4-5 pracovních dnů po objednání. Zboží nevíme dodat rychleji než za tuto dobu, i když jste ochotni zaplatit za expres. Vyrábíme kvalitní produkty, a jak všichni víme, zpracování nějakou dobu trvá. Používáme DHL Express pro normální dodávky.

Kolik stojí přeprava?

Existuje pouze jedna paušální sazba přepravy 89 Kč na všechny objednávky v rámci ČR, nehledě na to kolik zbožíobjednáte.